טיפולים ומחירים

הטיפולים מתקיימים בקליניקה שקטה ונעימה ברחובות, או מרחוק באמצעות זום/סקייפ או טלפון. אני מציעה מספר סוגי טיפולים ותהליכים, המפורטים בהמשך. לקביעת פגישה ולכל שאלה נוספת, את מוזמנת להתקשר אלי או ליצור קשר דרך האתר.

טיפול רגשי ואנרגטי

טיפול תהליכי ותומך המתקיים לרוב בתדירות של אחת לשבוע. מתאים במיוחד (אך לא רק) במצבים הבאים:

  • לידה שקטה

  • תמיכה בהתמודדות עם אבל ואובדן

  • כמיהה להתפתחות אישית ורוחנית, רצון להתחבר למשמעות עמוקה ולצמוח מתוך עבודה פנימית

  • קשיים רגשיים שונים כגון דיכאון או עצב, חרדות וחוסר שקט, תחושה של תקיעות או חוסר איזון כללי

  • קושי בקבלת החלטות, באופן כללי או סביב החלטה משמעותית מסוימתהתמודדות עם משברים, שינויים ומעברים

אם את מתמודדת עם קושי אחר שאינו מפורט כאן, ומרגישה שמה שאני מציעה יוכל להתאים ולעזור לך, אני מזמינה אותך בחום ליצור איתי קשר על מנת שנוכל לבדוק יחד אם אני המטפלת המתאימה עבורך.

הטיפול הוא רגשי ורוחני, עם התייחסות אל תחושות הגוף, ואפשרות לתת מענה גם לתופעות וקשיים גופניים במקרה הצורך. מתאים למי שמבקשת ליווי אישי ותמיכה לתהליכים שהיא עוברת ומבקשת לעבור. הפגישות כוללות שיחה, מגע עדין, הקשבה פנימה, וריפוי אנרגטי – לפעמים כולם ביחד ולפעמים רק חלק מהם, בהתאם למה שמתאים ונכון לכל אחת. אני עובדת עם כלים טיפוליים שונים, ומתאימה את השימוש בהם לצרכים ולהעדפות של כל מטופלת. יש נשים שזקוקות ליותר תמיכה דרך שיחה, עיבוד, וחקירה משותפת של הנושאים המעסיקים אותן. אחרות מעדיפות את ההילינג האנרגטי ואת השקט והחיבור העמוק שהוא מאפשר, או את ההקשבה לתחושות הגוף ולידע שעולה ממנו דרך העבודה בגישת ההתמקדות. יש כאלו שאוהבות את הטיפולים בשיטת אייפק וכאלו שממש לא… מבחינתי כל האפשרויות פתוחות, ואין צורך להתחייב מראש לאחת מהן. בכל נקודה בזמן נוכל לבדוק ביחד מה הדרך המתאימה ביותר לגשת פנימה ומה הצורך שעולה באותה פגישה. הדבר החשוב ביותר הוא שאת תרגישי שהטיפול נותן מענה לצרכים שלך ועוזר לך להתקדם בדרכך הייחודית.

המחיר כולל גם קשר במיילים בין הפגישות, במידה ועולה צורך או רצון לשתף בדברים שקורים או שיש תגובות כלשהן בעקבות הטיפול. אני רואה את התמיכה הרציפה כחלק מהותי מהתהליך וחשוב לי להיות זמינה גם בין הפגישות.

הפגישה הראשונה אורכת שעה וחצי ומחירה 350 ש"ח.

לאחר מכן, המחיר הוא 300 ש"ח לפגישה של שעה ו- 350 לשעה וחצי.

סריקה אנרגטית מרחוק

טיפול נקודתי שיכול להתאים כאשר יש איזה שהוא קושי שמפריע לך ואת מעוניינת בתמיכה סביב אותו נושא ובנקודת מבט שיכולה לפתוח אפשרויות חדשות לריפוי.

זהו טיפול שנעשה בהתכתבות וללא פגישה.

הקושי שמטפלים בו יכול להיות כל בעיה פיסית או רגשית, שלך או של אחד מילדיך.

אופן הטיפול:

בשלב ראשון, את תכתבי לי מייל שבו תספרי לי על הקושי שאת חווה, ואם יש לך שאלות מסוימות או משהו שהיית רוצה לדעת או להבין לגביו.

אני קוראת את המייל לעומק, וקודם כל לוקחת זמן לעבד ולהפנים.
לאחר מכן אני עושה סריקה אנרגטית בעזרת כלים שונים שאני עובדת איתם, וכותבת לך לאחר יום או יומיים בחזרה מייל שמפרט גם את מה שעלה בהסתכלות, וגם דברים שעולים לי מתוך הניסיון המקצועי ונקודת המבט שלי. בנוסף לסריקה האנרגטית, הרבה פעמים אני מצרפת גם אפשרות לטיפול עצמי בשיטת אייפק (ניקוי פיסי ורגשי משולב) עם הנחיות מפורטות לגבי איך לעשות את הטיפול (לעצמך או לילדך). הסבר בסיסי על הטיפול בשיטת אייפק אפשר לקרוא כאן.

מניסיוני, התהליך של לשבת ולכתוב את מה שמפריע לך, כבר מניע דברים בפנים. חשוב לי לקחת זמן ולהיות עם הדברים שתכתבי, לעשות את הבדיקה האנרגטית בנחת ולוודא שאני מרגישה שלמה איתה, ולנסח את המילים שלי בתשומת לב, כי יש אנרגיה חזקה של ריפוי שעוברת במילים האלו.

לאחר הטיפול, תוכלי לחזור אל ההתכתבות בינינו ולהמשיך להיעזר בה. הרבה פעמים בסריקה אנרגטית עולים דברים שלא בהכרח ברורים בהתחלה, ואחרי איזה שהוא זמן כשחוזרים לקרוא את זה שוב, אפשר למצוא באותן מילים משמעות חדשה או כיוונים חדשים לעזרה.

לאחר ההתכתבות בינינו אני זמינה לשאלות והבהרות במידת הצורך.

בהמשך לסריקה הראשונית, במידת הצורך אפשר לקבוע טיפולים נוספים על מנת להמשיך ולהשלים את הטיפול באותו קושי שעבורו פנית.

מחיר הטיפול הוא 250 ש"ח.

טיפול הילינג מרחוק

טיפול אנרגטי בלבד המתקיים ללא פגישה, ויכול להתאים כטיפול נקודתי סביב שאלה או קושי מסוים. דוגמאות למצבים המתאימים במיוחד לטיפול אנרגטי:

אם יש קושי המלווה אותך לאורך זמן, ואת מרגישה שכבר התבוננת עליו ובחנת אותו מכל מיני נקודות מבט אך עדיין יש שם משהו "תקוע", טיפול אנרגטי יכול להביא לחוויה של תנועה ושחרור מול אותו נושא, וגם לחשוף תובנות חדשות או אחרות בנוגע למצב.

אם את נמצאת לקראת תהליך רפואי (כמו ניתוח או התערבות כלשהי) ונמצאת במתח לקראתו, טיפול הילינג יכול להביא לתחושות של יותר איזון ושלווה לקראת האירוע, וגם להכין את הגוף ואת המערכת האנרגטית כדי שיוכלו לקבל את הטיפול הרפואי בצורה המיטיבה ביותר.

אם את נמצאת לקראת אירוע משמעותי, בין אם הוא אירוע משמח או אירוע קשה, טיפול הילינג יכול לעזור להגיע אליו עם תחושה יותר מאוזנת ועם יותר חיבור למרכז הפנימי שלך.

אם יש בך רצון וסקרנות לחוות טיפול מסוג אחר, ולקבל מסרים שבדרך כלל פחות נגישים לנו בחיים הרגילים.

כמובן, שלפעמים דרוש יותר מטיפול אחד אם יש רצון לעבודה יותר מעמיקה על נושא מסוים. יחד עם זאת, ברוב המקרים בסוג זה של של טיפולים, כל טיפול עומד בפני עצמו ויש שינוי בתחושה ובהבנה גם לאחר טיפול אחד.

ואיך זה קורה?

לאחר שנשוחח ותגיעי להחלטה שזה סוג הטיפול שאת מעוניינת בו, אבקש שתשלחי לי מייל ובו פירוט של הקושי או הנושא בו את רוצה לטפל, כפי שאת רואה וחווה אותו. אם יש לך שאלות מסוימות בנוגע לנושא הזה, או משהו שאת רוצה לקבל לגביו מידע או הדרכה, זה המקום לכתוב אותן.

בשלב הבא, אני עושה את הטיפול עצמו, שלרוב אורך בין 40 דקות לשעה. יש נשים שחשוב להן לדעת מתי אני עושה את הטיפול ולהיות בהתכוונות או בהרפייה בזמן הזה, ואם זו העדפתך, נתאם זמן המתאים לשתינו שבו יתקיים הטיפול. נשים אחרות מעדיפות דווקא לא לדעת, או שלא חשוב להן, ובמקרה כזה אני עושה את הטיפול בזמני החופשי ללא תיאום מראש, בעוד את עוסקת בענייניך כרגיל.

במהלך הטיפול, אני נכנסת למצב של הילינג, שבו אני כלי או צינור לריפוי, ומתוך המצב הזה אני מתחברת אל המערכת האנרגטית שלך. בהתבוננות והקשבה למערכת האנרגטית, אני רואה מקומות של חוסר איזון שיכולים להיות קשורים לתופעות פיסיות או רגשיות בחייך, ושולחת אליהם ריפוי עדין ומאזן. בתוך הטיפול בדרך כלל מתקבלים מסרים שונים עבורך ויכולות גם לעלות שאלות.

החוויה שלי בטיפולים מסוג זה היא של פגישה, שבה אני פוגשת את האדם האחר ברמת הנשמה והרוח ולא ברמה הפיסית-נפשית. וכמו שאני בחיי האישיים ובטיפולים בקליניקה, גם בפגישות מסוג זה אני ניגשת אל האדם השני בעדינות ובכבוד. אני מציינת זאת, כדי להבהיר שחשוב לי מאד לשמור על הגבולות שלך ולכבד אותם. אני מאמינה שכל אדם יודע מה הקצב הנכון עבורו ומתי נכון לו לעצור, ואם אני מרגישה ברמה האנרגטית שיש כאב שמסמן לעצור או מקום שלא מעוניין שייכנסו אליו, אני קשובה לכך, ונשארת עם המקום באהבה, כמו שהוא, בלי לנסות להאיץ או לעקוף.

את החוויה שיש בטיפול עצמו ואחריו קשה לתאר, והיא יכולה להיות שונה מאד עבור נשים שונות. בהרבה מקרים התחושה היא של רוגע, איזון, שקט וחיבור לידיעה פנימית ולאמונה. יחד עם זאת, עד כמה שהדבר אפשרי, כדאי להגיע עם פתיחות, ובלי ציפיות למשהו מסוים שיקרה.

לאחר הטיפול אני שולחת מייל מפורט המתאר את הדברים שעלו במהלך הטיפול ואת המסרים או השאלות שהתקבלו. הרבה פעמים דברים שקרו במהלך הטיפול יתחברו לדברים שמוכרים לך מעצמך, וגם יעזרו לראות את אותם הדברים באור חדש. כמו כן, במקרים רבים בקריאה ראשונה החוויה היא עמוסה, ויש תחושה שדרוש זמן כדי לקרוא שוב את הדברים ולעבד ולהפנים את מה שעלה. לכן משמעותי שהדברים כתובים ומפורטים ואפשר לחזור אליהם שוב בזמנים שונים.

אם עולות שאלות בנוגע לדברים שכתבתי, או יש רצון בעוד הבהרות או שיתוף, אני כמובן זמינה לכך.

מחיר הטיפול הוא 350 ש"ח

טיפול בפרחי באך

תמציות פרחי באך הן 38 תמציות המופקות מצמחים ומפרחים שונים, טבעיות לחלוטין ובטוחות לשימוש (המוכרת ביותר היא רסקיו רמדי שמתאימה למצבי לחץ ומשבר ולמעשה משלבת בתוכה חמש תמציות שונות). כל תמצית מתאימה למצב רגשי מסוים, וניתן לשלב בין מספר תמציות כדי לתת מענה מדויק לקושי שמבקשים לטפל בו. ההשפעה של התמציות היא בדרך כלל עדינה ופועלת ברבדים לא מודעים.

בשונה מריפוי רגשי שמתחולל מתוך תהליך של התבוננות מודעת ושיחות, פרחי הבאך משפיעים ברובד האנרגטי. הרבה פעמים החוויה היא שהשינויים קורים כאילו מעצמם, מתוך החיים. בלי שנשים לב איך זה קרה, פתאום יש לנו נקודת מבט קצת אחרת על הדברים, מתאפשרת גמישות במקום שבו קודם היתה נוקשות, מטענים מהעבר עולים ומשתחררים.

פרחי באך יכולים להתאים במצבים שונים:

  • טיפול בפני עצמו, שאפשר להיעזר בו באופן עצמאי, למי שרוצה לגעת בנושא רגשי שמטריד אותה בלי להיות בתהליך של טיפול או שיחות.

  • תמיכה בתהליך של טיפול רגשי, בין אם את נמצאת בתהליך איתי או בתהליך טיפולי אחר.

  • טיפול בילדים שמתמודדים עם קשיים רגשיים, חברתיים, או סימפטומים פיסיים שנראה שיש להם גם מקור רגשי. במידת הצורך, אפשר גם להתאים תמציות לכמה בני משפחה שמבקשים לטפל ביחד בנושא מסוים. כל אחד יקבל את התמציות שמתאימות לצרכים שלו ולמצב הייחודי שלו בתוך הסיטואציה המשפחתית.

  • תמיכה בתהליך של טיפול בקושי פיסי שמרגישים שרוצים לגשת אליו גם מנקודת מבט יותר הוליסטית.

את ההתאמה של התמציות אני עושה בעזרת בדיקה אנרגטית שנקראת מבחן שריר, שמאפשרת לי לבדוק אילו תמציות יהיו הכי מדויקות עבורך (או עבור ילדך או ילדתך) בנקודת הזמן הנוכחית. אני בודקת את הרכב התמציות ואת המינון ותדירות השימוש, ומכינה עבורך בקבוקון טיפולי שמספיק ל- 3-4 שבועות. במידת הצורך, בסיום השימוש ניתן להתאים בקבוקון נוסף. התמציות מתאימות גם לטיפול נקודתי בקושי מסוים, וגם לטיפול יותר מתמשך, כשבכל תקופה עובדים עם תמציות שונות בהתאם לצורך ולמה שעולה.

במהלך תקופת השימוש בתמציות אני כמובן זמינה לתמיכה ולליווי לפי הצורך.

מחיר הטיפול הוא 200 ש"ח.

ליווי בהתכתבות

לפעמים יש לנו צורך בתמיכה שתלווה אותנו בחיי היום יום, במישהי שתהיה עבורנו כתובת. לפעמים פחות מתאים או פחות אפשרי להגיע לפגישות או להתחייב לזמן מסוים, ויש לנו רצון לעבד את הדברים לבד, בתוך החיים שלנו, ובכל זאת להרגיש שיש לנו תמיכה בדרך, מישהי שהולכת איתנו.

ליווי בהתכתבות בדרך כלל מתאים לנשים שמרגישות נוח להתבטא ולשתף בכתיבה, ואוהבות לכתוב. ההתכתבות היא במיילים, ואת מוזמנת לכתוב לי כמה שתרגישי צורך. אני קוראת את הדברים שלך לעומק ובתשומת לב, ומתחייבת לענות תוך 48 שעות. לרוב התגובה היא מהירה יותר.

בדברים שאכתוב לך, לפעמים אציע נקודת מבט נוספת להתבוננות על הדברים, לפעמים אפשרויות לתרגילים שונים שאפשר לשלב בקלות וללא מאמץ בחיי היום יום שלך, לפעמים אשלח לך טיפול אנרגטי בהתאם לצורך, ולפעמים פשוט אהיה איתך במה שאת עוברת.

 

מהניסיון שלי, בהרבה מקרים עצם הידיעה שיש מישהי שנמצאת שם איתנו, שמכירה את הסיפור בלי להיות מעורבת בו ויכולה להיות אוזן קשבת (או קוראת...) עבורנו, כבר מביאה להקלה משמעותית ולתחושה של יותר חופש ובחירה מול הקשיים שאנו מתמודדות איתם.

האפשרויות השונות לדברים שאציע בתוך ההתכתבות תלויות במה שירגיש לך נכון ומדויק בכל שלב, וככל שנכיר יותר נגלה את ההעדפות בין דרכי העבודה השונות ונוכל לדייק את התהליך בינינו.

המחיר הוא 600 ש"ח לכל חודש של התכתבות.