top of page

טיפולים ומחירים

הטיפולים מתקיימים בקליניקה שקטה ונעימה ברחובות, או מרחוק באמצעות זום.

לקביעת פגישה ולכל שאלה נוספת, את מוזמנת להתקשר אלי או ליצור קשר דרך האתר.

טיפול רגשי ואנרגטי

 

לפעמים הסיבות שמביאות אותנו לפנות לטיפול ותמיכה הן גלויות וברורות - משבר, אובדן של אדם קרוב, פרידה, קושי נפשי שאנחנו מתמודדות איתו, שינויים הורמונליים, שינוי גדול שאנחנו חוות בחיינו, צומת דרכים, ועוד...

במקרים אחרים, אין סיבה ברורה ומוגדרת שאנחנו יכולות להצביע עליה, אבל אנחנו חוות תחושה מתמשכת של מצוקה, כאב רגשי, חוסר איזון או קשיים בתפקוד היומיומי שמוסיפים עוד מתח. זה יכול להתבטא במגוון רחב של דרכים - חרדה וחשש, הפרעות בשינה או סביב האכילה, קשיים במערכות היחסים הקרובות, תחושה של זרות מעצמנו, עצב ודכדוך, כעס, תופעות גופניות שונות, ועוד ועוד.

הטיפול העיקרי שאני מציעה ועוסקת בו הוא טיפול רגשי ורוחני, המשלב התייחסות והקשבה אל תחושות הגוף. לרוב, נשים מגיעות אליי בזמן של משבר וקושי בחייהן, כשהן זקוקות לתמיכה רגשית ולמרחב בטוח שהוא נפרד מחיי היומיום שלהן. הפגישות כוללות שיחה, מגע עדין, הקשבה פנימה, וריפוי אנרגטי – לפעמים כולם ביחד ולפעמים רק חלק מהם, בהתאם למה שמתאים ונכון לכל אחת. אני עובדת עם כלים טיפוליים שונים, ומתאימה את השימוש בהם לצרכים ולהעדפות של כל מטופלת. יש נשים שזקוקות ליותר תמיכה דרך שיחה, עיבוד, וחקירה משותפת של הנושאים המעסיקים אותן. אחרות מעדיפות את ההילינג האנרגטי ואת השקט והחיבור העמוק שהוא מאפשר, או את ההקשבה לתחושות הגוף ולידע שעולה ממנו דרך העבודה בגישת ההתמקדות. יש כאלו שאוהבות לקבל מגע שמלווה את התהליך הרגשי שלהן ואחרות ממש לא… מבחינתי כל האפשרויות פתוחות, ואין צורך להתחייב מראש לאחת מהן. בכל נקודה בזמן נוכל לבדוק ביחד מה הדרך המתאימה ביותר לגשת פנימה ומה הצורך שעולה באותה פגישה. הדבר החשוב ביותר הוא שאת תרגישי שהטיפול נותן מענה לצרכים שלך ועוזר לך להתפתח בדרכך הייחודית.

המחיר כולל גם קשר בהתכתבות בין הפגישות, במידה ועולה בך צורך או רצון לשתף אותי בדברים שקורים או שיש תגובות כלשהן בעקבות הטיפול. אני רואה את התמיכה הרציפה כחלק מהותי מהתהליך, במיוחד בשלב ההיכרות ויצירת הקשר בינינו. 

הטיפול מתקיים לרוב בתדירות של אחת לשבוע או אחת לשבועיים, בהתאם לצורך ולהעדפה.

המחיר הוא 320 ש"ח לפגישה של שעה ו- 380 לפגישה של שעה וחצי.

בתקופה זו, ישנה אפשרות לטיפול במחיר מוזל בשל המצב. אם את זקוקה לטיפול והמחיר מהווה מגבלה עבורך, אנא צרי איתי קשר.

אני מציעה פגישת היכרות ראשונית ללא עלות, בה תוכלי לשאול אותי כל דבר שחשוב לך לדעת, ולקבל תחושה לגבי ההתאמה בינינו לפני תחילת התהליך. הפגישה מתקיימת בזום ונמשכת עד 30 דקות. 

כדי להרגיש אם אני המטפלת המתאימה בשבילך, את מוזמנת לקרוא גם על הגישה הטיפולית שלי, וכמובן לפנות אלי עם כל שאלה נוספת.

טיפולים נוספים

אני מציעה מספר סוגים של טיפולים נקודתיים, שיכולים להתאים במצב שבו יש צורך בתמיכה סביב נושא מסוים ואין רצון או אפשרות לתהליך טיפולי. טיפולים כאלה לרוב מאפשרים, כל אחד בדרכו, נקודת מבט חדשה על נושא מוכר, אפשרות בחירה במקומות שיש בהם תחושת תקיעות, והתרחבות של הפרספקטיבה לגבי נושא הטיפול.

להסבר מפורט על כל סוג טיפול יש ללחוץ על הקישור:

bottom of page