top of page

טיפול הילינג מרחוק

טיפול אנרגטי בלבד המתקיים ללא פגישה, ויכול להתאים כטיפול נקודתי סביב שאלה או קושי מסוים. דוגמאות למצבים המתאימים במיוחד לטיפול אנרגטי:

אם יש קושי המלווה אותך לאורך זמן, ואת מרגישה שכבר התבוננת עליו ובחנת אותו מכל מיני נקודות מבט אך עדיין יש שם משהו "תקוע", טיפול אנרגטי יכול להביא לחוויה של תנועה ושחרור מול אותו נושא, וגם לחשוף תובנות חדשות או אחרות בנוגע למצב.

אם את נמצאת לקראת תהליך רפואי (כמו ניתוח או התערבות כלשהי) ונמצאת במתח לקראתו, טיפול הילינג יכול להביא לתחושות של יותר איזון ושלווה לקראת האירוע, וגם להכין את הגוף ואת המערכת האנרגטית כדי שיוכלו לקבל את הטיפול הרפואי בצורה המיטיבה ביותר.

אם את נמצאת לקראת אירוע משמעותי, בין אם הוא אירוע משמח או אירוע קשה, טיפול הילינג יכול לעזור להגיע אליו עם תחושה יותר מאוזנת ועם יותר חיבור למרכז הפנימי שלך.

אם יש בך רצון וסקרנות לחוות טיפול מסוג אחר, ולקבל מסרים שבדרך כלל פחות נגישים לנו בחיים הרגילים.

כמובן, שלפעמים דרוש יותר מטיפול אחד אם יש רצון לעבודה יותר מעמיקה על נושא מסוים. יחד עם זאת, ברוב המקרים בסוג זה של של טיפולים, כל טיפול עומד בפני עצמו ויש שינוי בתחושה ובהבנה גם לאחר טיפול אחד.

ואיך זה קורה?

לאחר שנשוחח ותגיעי להחלטה שזה סוג הטיפול שאת מעוניינת בו, אבקש שתשלחי לי מייל ובו פירוט של הקושי או הנושא בו את רוצה לטפל, כפי שאת רואה וחווה אותו. אם יש לך שאלות מסוימות בנוגע לנושא הזה, או משהו שאת רוצה לקבל לגביו מידע או הדרכה, זה המקום לכתוב אותן.

בשלב הבא, אני עושה את הטיפול עצמו, שלרוב אורך בין 40 דקות לשעה. יש נשים שחשוב להן לדעת מתי אני עושה את הטיפול ולהיות בהתכוונות או בהרפייה בזמן הזה, ואם זו העדפתך, נתאם זמן המתאים לשתינו שבו יתקיים הטיפול. נשים אחרות מעדיפות דווקא לא לדעת, או שלא חשוב להן, ובמקרה כזה אני עושה את הטיפול בזמני החופשי ללא תיאום מראש, בעוד את עוסקת בענייניך כרגיל.

במהלך הטיפול, אני נכנסת למצב של הילינג, שבו אני כלי או צינור לריפוי, ומתוך המצב הזה אני מתחברת אל המערכת האנרגטית שלך. בהתבוננות והקשבה למערכת האנרגטית, אני רואה מקומות של חוסר איזון שיכולים להיות קשורים לתופעות פיסיות או רגשיות בחייך, ושולחת אליהם ריפוי עדין ומאזן. בתוך הטיפול בדרך כלל מתקבלים מסרים שונים עבורך ויכולות גם לעלות שאלות.

החוויה שלי בטיפולים מסוג זה היא של פגישה, שבה אני פוגשת את האדם האחר ברמת הנשמה והרוח ולא ברמה הפיסית-נפשית. וכמו שאני בחיי האישיים ובטיפולים בקליניקה, גם בפגישות מסוג זה אני ניגשת אל האדם השני בעדינות ובכבוד. אני מציינת זאת, כדי להבהיר שחשוב לי מאד לשמור על הגבולות שלך ולכבד אותם. אני מאמינה שכל אדם יודע מה הקצב הנכון עבורו ומתי נכון לו לעצור, ואם אני מרגישה ברמה האנרגטית שיש כאב שמסמן לעצור או מקום שלא מעוניין שייכנסו אליו, אני קשובה לכך, ונשארת עם המקום באהבה, כמו שהוא, בלי לנסות להאיץ או לעקוף.

את החוויה שיש בטיפול עצמו ואחריו קשה לתאר, והיא יכולה להיות שונה מאד עבור נשים שונות. בהרבה מקרים התחושה היא של רוגע, איזון, שקט וחיבור לידיעה פנימית ולאמונה. יחד עם זאת, עד כמה שהדבר אפשרי, כדאי להגיע עם פתיחות, ובלי ציפיות למשהו מסוים שיקרה.

לאחר הטיפול אני שולחת מייל מפורט המתאר את הדברים שעלו במהלך הטיפול ואת המסרים או השאלות שהתקבלו. הרבה פעמים דברים שקרו במהלך הטיפול יתחברו לדברים שמוכרים לך מעצמך, וגם יעזרו לראות את אותם הדברים באור חדש. כמו כן, במקרים רבים בקריאה ראשונה החוויה היא עמוסה, ויש תחושה שדרוש זמן כדי לקרוא שוב את הדברים ולעבד ולהפנים את מה שעלה. לכן משמעותי שהדברים כתובים ומפורטים ואפשר לחזור אליהם שוב בזמנים שונים.

אם עולות שאלות בנוגע לדברים שכתבתי, או יש רצון בעוד הבהרות או שיתוף, אני כמובן זמינה לכך.

מחיר הטיפול הוא 380 ש"ח

bottom of page